Головна » Матеріали » РОЗУМНІ РОЗВАГИ » МАЛЕНЬКИМ ДОСЛІДНИКАМ

Гігантські мильні бульбашки ВЛАСНОРУЧ – Як зробити велетенські мильні бульбашки (рецепт)
- -
14.02.2016, 22:50

Для магічного рецепту Мильних Бульбашок Вам знадобляться:

- 4 столових ложки води (не теплої)

- 2 столових ложки засобу для миття посуду

- 1 чайна ложка цукру

- 2 столових ложки гліцерину (продається в аптеці)

Ретельно перемішайте всі інгредієнти (а саме до розчинення цукру) і все – гігантські мильні бульбашки готові до запускання :)
Якщо ви хочете зробити більше рідини для мильних бульбашок, просто запам’ятайте пропорції: 4 частини води, 2 частини засобу для миття посуду, 2 частини гліцерину, 1/2 частини цукру.


Тепер зробимо знаряддя для пускання бульбашок. Ми пропонуємо відрізати горлечко пластикової пляшки, відкрутити кришку та дмухати у нього, як у рупор. Для більш великих мильних бульбашок візьміть мотузку, одягніть на неї пару гайок (для важкості) і зав’яжіть кінці мотузки між собою. У відео уроці показано як робити таку мотузку для бульбашок. До речі, розмір бульбашок залежить від довжини мотузки: чим довша мотузка – тим більші бульбашки. Ми взяли мотузку близька 150 см, але Ви можете зробити її довшою, чи коротшою.


Обов’язково подивіться відео як приготувати та пускати величезні мильні бульбашки, щоб зрозуміти чого очікувати і як користуватися мотузкою.


Пускати мильні бульбашки завжди було веселим заняттям – як і сторіччя тому, так і в наш час високих технологій. Тож, гайда на вулицю пускати величезні бульбашки!

Джерело: http://levko.info

Категорія: МАЛЕНЬКИМ ДОСЛІДНИКАМ | Додав: lani | Теги: ВЛАСНОРУЧ, велетенські, зробити, (рецепт), Гігантські, бульбашки, мильні
Переглядів: 963 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1

----- -----
Всього коментарів: 0
avatar