Головна » Матеріали » РОЗУМНІ РОЗВАГИ » ПРАЦЬОВИТІ РУЧКИ

Диво-спідниця за 2 години
- -
16.02.2016, 21:35

Потрібен фатин.  40 - 50 смужок.  Смужки повині бути 20 см завширшки і від 50-100 см завдовжки (половина цієї довжини – довжина готової спідниці). Оскільки фатин можна різати і вздовж, і впоперек з однаковим результатом, рахуємо: за ширини тканини 1,25м потрібно 5 м фатину на коротку спідничку і 8,5м на довгу; за ширини 1,55 м потрібно 3,2 на коротку спідничку і 6,5 метри на довгу. Також потрібно узяти 50 см товстої гумки для основи.

   

З картону виріжемо шаблон 20 см завширшки і за його допомогою розрізаємо фатин на смужки. Тепер візьмемо ослінчик, перевернемо його до гори ніжками і, натягнувши гумку навколо ніжок, закріпимо її булавкою (зшиємо пізніше).

 Склавши рівно навпіл, проводимо серединку за гумкою, утворюючи петлю і засилюємо в неї обидваАктивное изображение кінці, затягуємо і отримуємо вузол. Розправляємо акуратно і вузол, і фатинову смужку. Якщо тканина – одного кольору, то зав’язуємо смужку за смужкою, якщо різних – то вибраною чергою. Головне – акуратність. Коли усі смужки зав’язані, відмірюємо необхідний розмір гумки і зшиваємо кінці. Ховаємо шов під смужками тканини. Спідницю можна оздобити бантом, а з решток фатину робимо бантик для волосся. Вбрання готове!!!

Категорія: ПРАЦЬОВИТІ РУЧКИ | Додав: lani | Теги: години, Диво-спідниця
Переглядів: 900 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1

----- -----
Всього коментарів: 0
avatar